Srpen 2012

the Host - obsazení

7. srpna 2012 v 11:00 | Tess |  the Host
Tak tady se vám svěřím, že jsem velice zklamaná. Dobře s tou Wandou jsem se smířila, zvlášť, když jí Stephanie dala tu možnost, když je asi o 2 roky mladší než by Melanie měla být, ale ti kluci :D.... come on!
Nezvíc mě štve, že Iana O'Shea mohl hrád Ian Somerhalder.... Iana by hrál Ian :D sexy jsou oba, tmavý vlasy mají oba, světle modrý oči taky :D (dobře Somerhalderovi házej oči i zelenou barvu, ale i tak :D).
Jedinej herec, kterej se mi tu líbí je Jemie :3 a to jen proto, že je to roztomilej klučina :D!


Andrew Niccol - režisér

6. srpna 2012 v 15:00 | Tess |  the Host
A kdo je ten tajemný muž, v jehož rukách leží celá budoucnost filmu Hostite? Andrew Niccol, má sice krásný jméno, ale to nám zatím nic nezaručuju, přidávám foto a pod perexem životopis ;)


the Host trailer

5. srpna 2012 v 22:51 | Tess |  the Host
Trailer na mou oblíbenou knihu nevypadá zle, právě naopak, zaujme, ale jak to režisér stvární, to už je něco jiného ;) budeme si hold muset počkat :/
A upřímně? Bojím se, že se jim to rapidně nepovede ;D


Jednou aktivní :D

5. srpna 2012 v 22:35 | Tess |  Moje kecy - RTess
"Ono to žije?" je správná otázka na moje zde-zjevení . Měla jsem docela schon, práce a výchova psa je záludnější kombinace než práce a škola , nebo alespoň mě to tak přišlo, jelikož u psa si chyby dovolot nemůžu , při zvoraným testu dostanu možnost si ho opravit, u výchovy živýho strovění je to horší . Teda ne že by to moc pomohlo Valli (tak se ten ďáběl jmenuje ) se mě snaží zničit, ve chvíli kde se mi povede ho něco naučit, najednou přestane poslouchat na "ke mě" což je dcl základ .
Každopádně mě popadla nová mánie, a je to vážně mánie, který tu udělám rubriku a budu jí plně .... zaplňovat :D.
A když už jsou ty prázdniny, jak je teda trávítě, snad ne tak v pracovním vypětí jako já a alespoň si někde válítě šunky :D?
Tady fotečka kteroou jsem momentálně měla v PC :D .... teda víc fotek ;) Na jedný je po koupeli poznáte kde :D?