Září 2011

Ř.E.T.Ě.Z.Á.K.

30. září 2011 v 22:17 | Tess |  Řetězáky
Teď čekám že zazní něco jako (zhrozené) "tvl Tess se zase nudí!" :D
ehm.... je to dlouhé :D! ehm.... mě to baví :D! xD


zbytek pod perexem ;)

Horory

30. září 2011 v 19:52 | Zuppidu |  Moje kecy - Zuppidu

Je konečně pátek a já od Tess dostala bojoví úkol.. =D Vymyslet do dnešní půlnoci můj první článek.. =D Celý den přemýšlím o článku =DDD =P A napadlo mě téma Horor! =DD Celkově horory miluju, nejraději mám ty "duchařské" =DD Určitě bych doporučila Paranormál Activity 1,2 .. =D, Paranormál Entity a Záhada Blair Witch u toho jsem se bála teda já! =D Doporučuji na tyto horory koukat večer, ve dne to není nic moc =D.. Pro ty co "duchařinu" moc nemusí mám Sirotčinec a Rec (momentálně si na víc nevzpomenu xD ) A pro ty kteří se spíše chtějí zasmát doporučuju Mrtvý sníh a zombieland. =D
A jen tak pro zajímavost troufl si někdo říct o půlnoci do zrcadla 3x KRVAVÁ MARY? =DD =P


Zuppidu

29. září 2011 v 20:04 | Zuppidu |  Oznámení

Ahojky, jsem nová spolu adminka naší Tess. Zuppidu =))) Doufám, že budete mít semnou trpělivost. Budu se snažit blogu maximálně vyhovět, a splnit všechna přání. Ráda bych do blogu dala trochu hororového nadšení.. Teda pokud s tím Tess bude souhlasit, a také vy. Přání co by jste v blogu chtěli vidět budou vítána =)

Nový Admin :D!

29. září 2011 v 18:29 | Tess |  Oznámení
Takže důležitý oznam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bude tu NOVÝ ADMIN! Respektive Adminka :D! Respektive moje spoluadminka :D!
Řekla bych vám její přezdívku, ale zatím si jí nevymyslela, sami musíte uznat, že je to jedno z nejdůležotějších odvětví blogování :D
Takže tahle dobrá duše se upsala ďáblu alias mě :D, bude mi tu pomáhat s provozem, protože nestíhám :D. Obě se jmenujeme Terezy, jen tak na okraj :D a ona je o pár měsíců starší mrcha :D. Ale je to zlatíčko :D! A je s ní strašná sranda :D! Takže ji tu moc neublížte, děkuju :D
Jinak, až budeme znát její přezdívku, tak kdyby se vám chtělo a vy SBé, byjste nás tam napsali dohromady, byla bych vám vděčná :).
(zatraceně tenhle článek už píšu přes půl hodiny :D)


Zdroj: MSkyDragons
Tess ;)

On ♥

29. září 2011 v 17:23 | Tess |  *Photos*
Včera to byl měsíc a stejně tomu pořád nemůžu uvěřit *smutný úsměv*.
Moc se mi stýská, tak snad se tam nahoře máš fajn =o*!
Takovýho krasavce jsem měla :)

<3 Rocky <3

Crab

26. září 2011 v 19:52 | Tess |  Moje kecy - RTess
Kdo chce mít aktivní blog, tak nemůže chodit na střední a starat se o dobré známky :D - asi tak nějak :D.
Nestíhám, ale jak koukám, tak to většina mých SB :D - a nedivím se :D!
Jinak, sice se o try známky starám, ale moc mi to nejde.... fajn 2krát 1 z chemie a 2krát 1 z fyziky, to je .... nice :D! Ale 5 z prvního testu z matiky (opakování ze 7 třídy?!)???? To už tak pěkné není >.<! A to jsem si celej test dělala doma znovu a měla jsem ho asi za plůl hodiny a správně, jako chápete to :D? Tak dementní chyby >.<! Fakt úplně blbý :D! Tak když jsem měla des. číslo vynásobit číslem 0,45 - pod sebou - a zapomněla jsem to vynásobit 4??? heh =.=" jako kde to jsem :D? ehm.... na střední :D!

Jsem v řiti <3!

To je ale už fuk :D co vy, jak se vám daří, jak jste si užili výkend a tak :D?


Pohovor - myslete na mě :D!

20. září 2011 v 20:37 | Tess |  Moje kecy - RTess
Jůůů! konečně se mi ozvali na nějakou brigádu a zítra jdu na pohovor :D! Do KFC kdyby to někoho zajímalo a nepotřebuju slyšet "tam nechoď" nebo něco podobnýho jsem dneska ve škole slyšela už....ummm *zamyšlená*.... kolik nás tam je :D? - Asi tak :D
Každopádně tu brigádu potřebuju!
A zvládat jí prostě budu! I kdyby ne, tak budu :D!
S vírou je možný vše - znáte ne :D? (nebo jak to je....?)

Každopádně mě ta škola docela vysává jak je vidět z tohodle nesmyslplnýho článku :D.... ono to bude chvíli trvat, než si zvyknu, pak budu OK, vím to ;). Jen je nezvyk místo 3minut do školy jezdit 40minut :D.

Jen jsem vás chtěla poprosit ať na mě zítra myslíte a držíte mi pěstičky :). Potřebuju tu brigádu, takže se musím hlavně usmívat :D - viz.: kámošku málem nevzali, ptž se na pohovodu málo usmívala xD!

A co vy, jak si žijete, co škola, taky už nestíháte :D?


Autor obrázku: Aki--Tenraku

Alone by njakkk

12. září 2011 v 16:00 | Tess |  *-Obrázky-*
Haluz :DAutor: njakkk

Shut up!

11. září 2011 v 12:05 | Tess |  *Photos*
Fotka i s úpravou stará asi měsíc. Mě se docela líbí :).Tety kytička na chalupě v Křenicích u Klatova (Švihova - poblíž Plzně :))

Tady mě máte - uvrhnutol do pekelných kruhů střední školy....

9. září 2011 v 22:27 | Tess |  Oznámení
Jak jste tedy pochopili jsem asi zase zpět, ale střední, jak jsem se, den před prvním dnem školy, což moc povzbuzujícího nebylo, dočetla, je jak jeden z pekelných kruhů :D.... nechápete? Já taky moc ne, ale to, že je střední peklo, to většina z vás zažívá (popř. bude zažívat) na vlastní kůži :D.... a to mám za sebou teprve první týden.... a od pondělka už musím mít všechny učebnice a teď mám teprve 3! AAAAAAAAA! Hrabe mi z toho O.o! Alespoň sešity už mám ^.^!

Jinak, vám všem chci moc poděkovat, že jste mě tak podrželi :) bylo to moc milé a příjemné číst :). Jsem ráda, za svoje přátelskví ať virtuální nebo opravdové :)! Velké díky patří obzvlášť Kee-chan :), děkuju moc!

Docela mi pomáha se z těch věcí vypsat a vypovídat, což má, ale i stinnou stránku.... když se vypovídám, tak pak mám špatný svědomí, že ostatní zatěžuju a otravuju svýma problémama :D (kdyžto, když mi to dělají osatatní, tak jsem ještě potěšena důvěrou, kterou do mě skládají....).

Takže už se pomalu vzpamatovávám, první týden byl nejhorší, už tolika nepropadám depresím, ale je mi smutno, hlavně když jsem doma sama - to ticho, žádná přítomnost.... A to místo mám kousek od baráku, a pořád kolem něj jezdím, vždycky se mi zvedne žaludek a přepadne mě smutek.... chci tam zkusit dát alespoň kytičku, uvidím, co to se mnou udělá :).

Tak bych to pro dnešek ukončila. V poslední době můžete čekat přidávání možných fotek, ptž je to jedna z mých nejoblínenějších činností a příjemně se při tom odreaguju :).

Tak co vy, jak jste přižili začátek roku? Já jsem byla ještě ve stádiu Chci se jen užírat svou depresí, takže mi všechno bylo jedno, takže jsem se vyhnula tomu příšernýmu stresu prvního dne na střední :D.