Srpen 2011

Asi pozastavuji

28. srpna 2011 v 18:01 | Tess |  Oznámení
Promiňte, ale teď to nějak nezvládám. Mám toho už tak dost a ještě mi dneska srazili psa. Vím, že je to moje vina, na nikoho cizího to neházím, řidička z toho byla taky mimo, chudák, zavolala tátovi a celou dobu tam se mnou byla, pak mi ještě pomáhala kamrádka a tři kluci kolem 20let do kterých bych to neřekla. Všichni byli moc hodní, o to je to asi horší.
Rockyho, jorkšíra, jsem milovala a 7.10. by mu bylo 8.
Nepíšu to sem, aby mě všichni litovali, vím, djou se i horší věci, ale když někoho milujete, ať je to rybička, morče, pes nebo člověk, asi každý z vás bohužel ví, jak moc to bolí, takže to klidně přehlédněte, já jen, aby jste věděli, proč nejsem na blogu, neobíhám a jsem neaktivní. Prostě na to nemám náladu a potřebuju se z toho vzpamatovat.
Promiňte, Vy všichni.
A musím říct že mám nejlepšího brášku na světě, a mrzí mě, že jsem mu způsobila takovou bolest....

Alergie na Parahu aneb zase doma >.<!

27. srpna 2011 v 18:32 | Tess |  Oznámení
Tak jsem se zase dovalila :D po 2 úžasných týdnech mimo civilizaci :D (ne, tak hrozný to nebylo, 10m od rybníka jezdil vlak, do města se dalo chodit pěšky - nebo tím vlakem -, elektřinu jsme měli, signál taky, jen internet ne - a vůbec mi nechyběl x)) -, a pojízdný jsme byli jen o výkendu :D), a už bych se zase vrátila zpátky :D!
Miluju Osiku, to můžu říct s naprostou jistotou :D! A svět je malej,, takže pokud vám to něci říká nebo Nová Bytřice nebo Jindřichův hradec (nemyslí ze zeměpisu Jindřichohradecký kraj! xD), tak se hlaste :D. A možná za rok dáme sraz x))!
A jen co jsme vjeli do Prahy spustila se nám alergie :D! Teda konkrétně nastydlá babička začala zase kašlat :D.
Ale docela se za sebe stydím, ptž jsem nebyla už 2 rok ani jednou v lese :D.... ale já chtěla, přísahám, ale nejdřív mi bylo zle a po druhý taky :D! A fakt si nevymýšlím :D! Ale na druhou stranu jsem přečetla Jonas Krásní mrtví (úžasná knížka), Zrození temnoty (dcl nuda x)), Někde jinde (větší blbost jsem v ruce neměla x(), a po druhé Hostitel a začala jsem číst Neohrožená 3 - závod. Což je něco kome 1 400 stránek xD! Ale já čtu ráda :P! .... nehodím se do týhle generace xD!
A co vy, jak jste se měli? Asi jste poznali, že net jsem s sebou neměla :D .... a kdyby jste viděli jak jsem poštípaná od komárů xD! A vždycky na tak inteligentních místech jako klouby a pod :D! nejvíc to odnesl kotník, nějaká svině mě kousla třikrát vedle tý bouličky co je na kotníku, takže to vypadalo, že mám dvě jak mi to nateklo xD! A svědělo to jak úradši nwm co :D*!
A taky máte problémy s přemnožením vos :-/? Svině jedny kousavý! A ne a ne chcípnout, i když je rozlomíte vejpů, nebo je topíte v kole.... a pak do toho otvoru dáte cigaretu.... zhulený jsou, ale pořád živý :D (btw ta cigereta nebyla moje, já nekouřím :P).... nukleární hovada jak ráká babička :D!


Malá mořská víla :D

17. srpna 2011 v 14:12 | Tess |  *-Obrázky-*
Tak tohle nemá chybu xD!


Rihanna - Man Down

15. srpna 2011 v 15:00 | Tess |  Widea a widejka
Trochu smutné, ale mě se to moc líbí, teda hlavně ta písnička.
Ram-papapam, Ram-papapam, Ram-papapám!
A mám uděláný tak zvláštně hezký vlasy :D!

Sucker Punch - film

14. srpna 2011 v 12:00 | Tess |  *-Životopisy a referáty-*
Tenhle film.... když jsem na to koukala, říkala jsem si, že tu bude děsná kýčovina, prostě blbost a ze začátku i když jsem si na to udělala jiný obrázek, tak mě to tak úplně nebavilo (upřímně: při bojovejch scénách jsem si četla :D), ale ty ostatní věci.... WOW! Konec? Absolutně nečekaný! Drsnej film :D!
Ale chvíli jsem si říkala, že je to nehorázný zneuctění anime =.=" .... blond, dva culíčky (samozřejmě dokonalý vlasy), roztomilej pohled, něco jako školní uniforma - samozřejmě estrémně mini.... Ale stojí to zato :D! Když už, tak kvůli tomu konci, a pokud se podíváte jenom na konec.... všechno tím zkazíte :'(!

Doporučuju :D, ale když už, tak prostě do konce :D! Jinak mě budete mít za pervézáka =.="

Tenhle film, vám povídám, má hloubku :D!

(podle trailleru jsem si představovala něco úplně jiného....)


Mějte se!

12. srpna 2011 v 22:58 | Tess |  Oznámení
Jedu na poslední dva týdny prázdnin ještě na dovolenou s babičkou (a bratrem a malou sestřenkou :D), dolů k Rakousku, tak se tu mějte famfárově ;)!
Víte chtěla jsem něco přednastavit, ale mám asi jen 3 články, dneska jsem to chtěla dodělat, ale jak vydíte nezvládla jsem dát ani normální článek na dnešek.... měla jsem těžkej den víte.... docela si zakládám na svejch dlouhejch vlasech, ptž je to jediný co se mi na mě samý líbí, abych byla upřímná.... jo a dneska mě šla ostříhat jiná kadeřnice než na kterou jsem zvyklá a už nemám dlouhý vlasy.... sici nejsou ani extra krátký, ale přijít o 10cm vlasů (ne-li víc).... jo, to je dost řekla bych. Hlavně když to poznala kámoška i když jsem je (na truc :D) měla v culíku - nesnáším culík :D.
Je to asi docela blbost, ale.... jo nesu to docela špatně :D.... i když zatím jsem ještě hysterák neztropila xD.... jen jsem byla docela dost na*raná.... což ještě jsem.... vlasy, který jsem vepředu měla pod prsama mám sotva kousek pod krkem.... fajn tak o trochu delší, ale jsem ráda, že se mi vzádu dokýkají zapínání od podprsenky, kdežto předtím jsem je měla pod půlklu zad.... T.T!
Navíc se mi to kroutí a já si připadám jak pudl x(!
Ještě se pokusím něco přednastavit, pokud to stihnu, vstávám v 6 ráno T.T!

Konec třídění

11. srpna 2011 v 19:13 | Tess |  Oznámení
Tak třídění dopadlo, tak nějak jak jsem čekala a to dost katastrofálně :D.... ale alespoň v tom budu mít teď pořádek :)


Bruno Mars - The Lazy Song [Official Video]

10. srpna 2011 v 23:59 | Tess |  Widea a widejka
Jeho mám docela ráda, což se jeho písniček týče.... i když tohle video sem dávám hlavně ptž mě pobavilo :D! xD


FACEBOOK NEBO LÁSKA ? (NejFake)

9. srpna 2011 v 12:30 | Tess |  Widea a widejka
Tak za prvý: NejFake je borec :D .... a zatím jsem narazela jen na videa kde má pravdu.... tu drsnou stránku pravdy, co že je dost smutný, řekla bych.
Za druhý: další drně pravdivé video.... asi končím s FaceBookem :D .... i když kámoš mi tvrdí, že za chvílí půjde do háje sám (už to tu bylo i s LíbímSeTi a pod....)
Tak uvidíme :D
btw: stojí za shlédnutí ;)


To je v háji :D!

8. srpna 2011 v 18:10 | Tess |  Moje kecy - RTess
Docela neobvyklé abych si za den 2krát stěžovala, ale tohle je šok....

Probírala jsem se SBénkama (halvně kvůli dřídění) a koukám, že jich mám téměř 40.... paráda co :D? .... zapsali jste se mi 4 =.=".... no, tak jsem hodila na všechny blogy oznámení o třídění (vždycky si připadám tak nespolehlivě když ho dostanu já a ještě hůř když je rozesílám =.="), a šokující zjištění.... napočítala jsem, že mi z téměř 40 SB zůstane tak 7maximálně :D .... všichni mají už přes rok pozastaveno.... jak nechtěně si teď připadám =.=".... víte, co je na tom nejhorší.... že blog budu mít 4 roky, baví mě to tu, starám se o něj (i když občas zaspím....) a mám tak mizivou a trapnou návštěvnost =.=" stydím se za sebe T.T!

S tím budu muset něco udělat.... (ale to znamená práci a já mám práce až nad hlavu x)).... to je zlý =.=")