Červenec 2011

Zase v Praze :D

29. července 2011 v 20:08 | Tess
Všude dobře doma nejlíp.... i když mi tu chybí ten čerstvej vzduch, hezkej výhled, denní procházky kdy kolem vás za hodinu projedou maximálně 3 auta a bez problémů si můzěte sednout na kopec aniž byste zasedli práznou líhev od vodky.... jo hne bych si vrátila na chalupu :D. Když pozapometu na ty povouky, což s fóbií jde docela težko, ptž tam jsou velcí x((, tak bych tam hned zůstala :D!
Akorát jsem si hned po tom, co jsem přijela nemusela na schodech do bytu ukopnout palec xD! .... jo no, tady je někdo nešikovnej :D!
No nic,jak jste se měli vy :D? Já zjistila, že je mnohem vyčerpávající a namáhavější hlídat jednoho rok a půl strýho kluka než mít na krku 16 parchantů kolem 10 let :D. ALe stejně je bratránek jedno z nejroztomilejších dětí jaký jsem kdy viděla ^.^! .... teda s tím detailem, že se 4krát denně (nepřeháním), koukal na pohádku Auta, což mě po týdnu už přestalo bavit.... věřte nebo ne, znám to nazpamět i s půlkou dialogů :D!
Fajn, přestanu kecat, a možná bych sem mohla dát něco.... ehm zajímavějšího :D

JEŠTĚ DOTAZ!

Jsem jediná, nebo vám taky blbne blog???
Mě nejde odesílat komentáře, což mě dost (a bez prominutí) sere >.<!

Takže se omlouvám, ale nebudu komentovat dokud se to nespraví :'(!

Mám na spěch :D!

19. července 2011 v 23:34 | Tess |  Oznámení

Joo! Místo prázdnin, který jsem měla skoro celý strávit v praze na brigádě pořád nečekaně odjíždím! xD .... teda kdybych tu brigádu našla, tak bych tu vážně byla.... ale nenašla :'(! .... no nic, zítra ráno jedu k tetě na chatu a hrozně se těším, ptž jsem tam už nebyla 2 roky a navíc uvidím jednu ze svých nejlepších kamarádek, kterou jsem neviděla taky ty 2 roky :D .... takže blog bude do pondělí mimo, nestihla jsem ani nic přednastavit - to víte, když se maluje v ložnici a tak člověk musí makat a nemá na blog čas :-/ a teď už jsem unavená :D .... hlavně mi fanděte ať si zítra stihnu dobalit x))!
Tak se zase looučím, mějte se famfárově a za 6dní nashledanout :P!


Duchové - Téma týdne

17. července 2011 v 23:57 | Tess |  *"Básničky" a téma týdne*


Veříte na duchy? Já ano, ale vůbec mě to netěší :D .... to bude tím, že jsem srab :D .... a moje teta je do nich celá blázen >.A pak když přetahujete fotky s dalšími podobnými úkazy tetě na flashku a 6krát za sebou se vám bez příčiny vypne počítač což před tím ani nikdy po té už neudělal.... nevěřím na náhody .... ale toleruju názory ostatních, takže i když si myslím, že v téhle době je téma "duchové" spíš už o faktech (spousty dokumentů nebo jak to nazvat :D) než o teorii, tak vás zas moc terorizovat nebudu, spíš vám budu závidět, pokud na ně nevěříte, ptž já z nich mám nemalý strach :D.
Tím bych to tak zakončila.... i když tenhle článek není zas tak zajímavý, skládá se z malé části mých "zkušeností" i když tu nejlepší, jak jsme tetu při focení jejích duchů jednou viděsili jsem vynechala :D ....
Tak teď čekám vaše názory a že budete hlasovat v anketě :D
A jako duchařské anime mi bylo doporučeno Ghost hunter .... já viděla první 3 díli a i přes to, že se nerada bojím, tak se mi to líbilo :D

Bullet For My Valentine -Waking The Demon

14. července 2011 v 14:00 | Tess |  Widea a widejka
Miluju tuhle kapelu ♥!
A tahle písnička? ....♥


Ale mají i lepší :)
Ale ta přeměna (hlavně výsledek) mohla být hezčí xP!

Krátké vtipy

12. července 2011 v 14:00 | Tess
Občas lehce morbidní :D

3 komixi :D

11. července 2011 v 14:00 | Tess |  *-Manga,Manwha, Komixi-*
Možná znáte všechny, možná ani jeden :D .... všude je Itík ^.^ (i když upřímně, mě už anime Naruto moc nebere :D .... ale Itího miluju pořád :P :D)


Short story ^.^!

9. července 2011 v 15:00 | Tess |  *-Obrázky-*
Nice :D!
"The Monster beneath the Stairs"

Zdroj: engelszorn

Týden dovolené :D

8. července 2011 v 23:24 | Tess |  Oznámení


Zřejmě celé prázdniny skejsnu v Praze mezi panelákama, takže alespoň jeden týden strávím se svojí nejlepší kamarádkou u nich na chatě :D .... jsem zvědavá jestli se dokopeme k tomu, že alespoň jeden den budeme stanovat na zahradě, jak jsme z prvu měli v plánu celej týden :D .... mno uvidíme xD (ne že by jsme byli sraby, ale máme svoje důvody :D).
Pokusím se ještě něco nastavit, ale jak mě možná i přes ten blog někdo můžete znát: zase nestíhám xD! .... *to je spíš k pláči....*
Btw, pokud jste si všimli blog je po ddddlllloooouuuuhhhhéééé době zase normálně aktivní, za den většinou (ne vždy, ale většinou) 1-2 články :D, takže se pokusím to nějak udržet (alespoň přes ty prázdniny :D) ....
A držte mi palečky prosím, ať mi vyjde brigáda ^.^! .... potřebuju prachy *.*!!!! xD

Zdroj obrázku: Ranna-san

Bye, bye ;)!

Nice boy ♥

6. července 2011 v 22:47 | Tess |  *-Obrázky-*
Cute ^.^! .... asi jsem se zamilovala *.*


Prostě neodolatelnej :D

Inkarceron

6. července 2011 v 22:32 | Tess |  *-Životopisy a referáty-*Inkarceron měl být ráj, vězení které napravuje své vězně, všechno bylo promyšleno do nejmenších detailů, jenže Sapienti nakonec zklamali. Jejich největší vynález se začal chovat jinak než mu bylo předurčeno a z ráje se rázem stalo peklo. Mocenskou silou byl navíc zakázán jakýkoliv další pokrok a co víc, byla nastolena Doba, která drží všechny obyvatele ve středověku, s představou nastolení tak věčného míru.

Finn je přesvědčen, že do Inkarceronu přišel Zvenčí, jenže všichni vězni vědí, že vězení nepouští nikoho dovnitř ani ven. Přesto se však povídá o jediném muži, kterému se podle legend mělo povést Uniknout a Sapient Gildas věří, že by Finn díky svým zvláštním snům a vizím mohl být tím pravým, kdo má východ naleznout.

Inkarceron ovšem není to nekrutější, co vás zde může potkat, mnoho lidí se změnilo a zhořklo. Když tak Finn získá záhadný Klíč neváhá a vydává se na pouť skrz vězení, které ho sleduje na každém kroku, aby spolu se svým přísežným bratrem Keirem, psím děvčetem a Sapientem unikl před vůdcem Špíny a mohl opět spatřil Venek.

Dcera Správce Inkarceronu se má vdávat, Claudii se však vidina života se synem intrikářské královny ani trochu nezamlouvá a touží naleznout tajemný Inkarceron, možná za to může zvědavost nebo jen pouhá marnivost, něco ji však ke vězení stále přitahuje. Po vloupání do otcovi pracovny Claudia nalézá křišťálový klíč a její svět se změní v okamžiku, kdy se jí díky Klíči podaří navázat komunikaci s Finnem, oba totiž musí za každou cenu naleznout pravdu...


Knížka je hodně zajímavá, i když chvílema docela matoucí (ale vzhledem k tomu, že je to pak vysvětlené tak je to asi schválně :D.... a mě se to na tom líbí :D).
Zařadila bych jí mezi složitější knížky (co se pochopení tyče), ale mě se líbí :D .... sice nepatří mezi moje nejoblíbenější, ale je velice zajímavá, hlavně originalita, v tuhle dobu je docela složitá záležitost, ale Catherine Fisherová s tím opravdu problém nemá (a má můj obdiv) .... vzhledem ke konci to vypadá žebude i druhý díl :D!