Červen 2011

Užíte si prázdniny :)!

30. června 2011 v 21:24 | Tess |  Přání

Tak bych vám ráda popřála aby jste si užili hezké prázdniny :D .... kdo bude makat, tak vám přeju aby vás nezabilo to sluníčko (a vy mi na oplátku přejte ať KONEČNĚ něco seženu :D), kdo jede k moooři, tak se neutopte, kdo na chalupu, tak tam neumřete nudou :D (ptž na to si většina lidí co znám docela stěžuje :D), kdo jede na tábor, opatrujte se :D (závidím vám:'(!....) .... prostě si to užijte <3!

Já osobně nevím, co budu dělat :D.... mám v plánu s nej kámoškou k ní na chatu kde budeme stanovat a na to už se moc těším ^.^! A posleních 14dní v srpnu =>Osika s babičkou (alias do chatiček kousek od rybníka :D) .... a tam se těším taky x))!

Jinak bych ráda brigádu, ale jaksi mě nikde nikdo nechce :D!Nice obrázek ^.^!

The Veronicas - We're Not Gonna Take It

30. června 2011 v 13:00 | Tess
Tuhle písničku mám ráda :D x))!
Today....

30. června 2011 v 9:30 | Tess
Dnes budu plakat a ronit slzy :D .... teď někdy bychom měli přebírat vysvědčení.... chvíli na to bude následovat můj psychický kolabs, protože vím, že se nikdy naše celá třída pohromadě už nesejde a smutné vědomí, že dneska je to tak naposledy....
Nezbývá než na to vzppomínat v dobrém a nechat slzy ať si dělají co chtějí, však ono je to za chvíli přesně bavit.... snad xD! Ale znám se na tolik dobře, že vím, že budu brečet a ne málo :D .... buď teď někdy nebo až večer, kdy jdeme ještě do pizzérie (a pak ještě na "procházku" :D)....
No nic, tak si i vy užíte konce roku a začátek prázdnin :D.... Snad už vás moc brečet nebude :D!

Katy Perry - Last Friday Night (T.G.I.F.)

29. června 2011 v 20:47 | Tess |  Widea a widejka
Naše třída se rozhodovala, jestli si nechá na konci roku necháme zahrát buď tu Just dream (viz. minulý článek :D), nebo tuhle:


Buď smutná, při které se bude ještě víc brečet nebo tadle :D .... jsem ráda, že vyhrála ta druhá ;))!

Nelly - Just A Dream

29. června 2011 v 20:44 | Tess |  Widea a widejka
Na konci roku mají vždy devítky takovej pochod okolo školy (uvnitř, máme jí do čtverce takže je průchodí dokola :D), a pak před celou školou (nebo kdo zůstane :D) dostáváme výzo a pak školní slavnostní oběd :D.... a při tom pochodu, (kde se tak hrozně řve, hází se kukuřice a podobně :D) nám nechají zahrád nějakou písničku, kterou si vybereme :D....

a nám budou hrát tudle:


Ani nevítě (i když možná víte :D), jakej to byl boj donutit třídu aby se domluvili :D .... jo, zbyloo to zase na mě :D .... ale hlavní je výsledek :D!

Konec....

29. června 2011 v 20:40 | Tess |  Moje kecy - RTess
Opravdu velice psychicky náročný týden.... proto nic nepřibývá :D .... a můj pokus mít za měsíc minimálně 10článků je jaksi v tahu =.=".... teď musím narychlo nastavit 6 článků :D tak omluvte jejich nudný obsah xD!
Krom toho zítr akončím devítku a je toho teď na mě nějak moc.... krom toho den před koncem řešit takový blbosti jako jsem řešila já? Vyčerpávající a když se to tak vezme absolutně zbytečné :D!
Krom toho, zítra budu brečet jak malý děcko....
já chci zůstat na základce >.<! .... *vzpomíná jak jako malá odpočítávala, za jak dlouho jí bude mít KONEČNĚ za sebou*
To je hrozný, já si do detailu přesně pamatuju svůj první den.... a teď mám jako odejít :D?
Je to smutný :'(! Navíc se mi povšech bude stýskat T.T! I po všech těch idiotech co tam máme :D! Jo jsou to blbce, ale mám je ráda ♥!Hojte

26. června 2011 v 20:51 | Tess |  Moje kecy - RTess


Omlouvám se, ale nebyla jsem tu na výkend. Chtěla jsem napsat, ale byla jsem docela v skluzu =D .... a o výkendu jsem jela pod širák, takže teď nemám energii ani na oběhnutí, omlouvám se =(!
Ale upřímně, ten širák byl něco xD .... z pátku na sobotu jsme si ustlali v lese, půlka naší skupinky alias s tři kámošky =D si ustlali už v 11 večer, ale já si sedla ještě k ohni a někdy kolem půlnoci jsme si rozmysleli že radši budeme vzhůru až do svítání.... ptž kolem nás poříd něco chodilo.... a pak to začalo chtochtat =D .... a bylo to děsně blízko =D.... takže jsme ve 2 hodiny ráno bleskově balili náše utáboření (když jsem ostatním svítila na balení, tak to chrochtaní bylo sotva kousek ode mě xD!) a přesunuli jsme se na louku do altánku kam vedli schody =D.... Teď se mi to zdá už vtipný, ale ptž jsme se báli, že tam má to divoký prase mladý, tak jsme se fakt báli =D!
Joo, takže tahle osoba přestane s výmluvala a jde dělat něco .... relaxačního =D .... zítra něco přidím, tak se mějte krásně a odpustě x))!

PS.: není ten obrázek úžanej ^.^?

Blázen zpět v Bohnicích :P!

21. června 2011 v 16:06 | Tess |  Oznámení
Oki, tak jsem zpět doma, ale jaksi nemám ještě uzavřenou tu chemii, stále mezi 3-4, takže se dnes šprtám (už mi z toho írně hrabe), a navíc si kvůli přeskoušení zítra musím dojít do školy na 8, i když oficiálně sraz naší třídy je v půl 9 >.

Ale jinak pokud to někoho zajímá, Anglie je úžasná :D .... jen Francie, nebo můj první pohled na moře jako nic moc :D ....
To bylo: "jů tak takhle vypadá moře!" *ještě s úsměvem, pak zásek...* "to je ale ošklivý...."
A kámoška vedle mě chatala výtlemy :D.... i kluci přes uličku v aoutobuse =.="
A z fotek co lidi ukořistili na FB, kde je moje maličkost, si taky porád dělají legraci >.

Z pár fotek, které jsem udělala sama mám docela radost, možná bych jich sem pak mohla pár dát....

Co vy, zlatíčka, jak jste se měli :))?

Jo a ta slibovaná básnička už je na cestě, ale tam jsem jí vážně nestihla, ani jsem nečekala, že to bude až tak moc náročný týden.... :D!Loučím se ;P!

11. června 2011 v 22:06 | Tess
Fajn, tak se tedy žádný FREEZE nakonec nekonal :D .... teda asi konal, ale my ho nenašli =.=" .... Tak jsme se alespoň prošli :D

Ale proč vlastně píšu?
Zítra jedu se školou na týden pryč :D.... úplně prvně do zahraničí xD .... jsem trapná vím :P .... 2 dny ve Francii a pak k nějaké rodince do Anglie :D .... bude zajímavé, když neumím Anglicky xD! .... ale těším se ^.^! Hlavně do Versailes *.*!!!!


FREEZE FLASH BOMB

10. června 2011 v 22:46 | Tess |  Moje kecy - RTess


Hojte lidi :D
Vím, že jsem se zase neozvala =.="
Ale tak bylo pololetí a váte, jak to vypadá, když po přijetí na střední na to všichni serou :D? .... překvapivě dobře až na chemii =.=" .... sem-tam nějaká dvojka a z chemie málem 4 na výzo :D (docela vtipmý vysvědčení, ne :D?). Njn, tak když jsi po každým testu člověk řekne "njn, tak jedna špatná známka nic neznamená" a pak z jistí, že tam tu "jednu" špatnou známku má z každýho testu, tak je to trochu problém :D
Ale po 8hodinovém učení jsem zvládla test, alespoň na 3 :P (a druhá část na 5 =.=") .... tolik se neučím ani když chci z jinejch testí za 1 :D! .... každopádně na výzo je 3 a já si nemusím vymýšlet nějaký kreativní způsob sebevraždy :D!

Ale proč vlastně píšu :D? .... na FB je akce FREEZE FLASHBOMB a mě napadlo, jestli tam někdo z vás taky nejde :D?


(fajn, to co jsem chtěla napsat mám na necelý 2 řádky - tady v tom okně kde se ty články píšou x)) -, ale výmluva proč jsem nepsala na 6 =.=")

yup, tak já se ještě ozvu :D... možná x))!

Ale je konec pololetí, což znamená, že budu mít teď víc času :P!