Květen 2011

Neplatná identita - Realita

27. května 2011 v 14:00 | Tess |  Widea a widejka
Tohle video mi nedávno poslala spolužačka, moc smutná a bohužel pravdivá písnučka :'(


Working - obrázky (MIX)

26. května 2011 v 15:00 | Tess |  Working!
No ne, že bych taky jednou za rok přidala nějaké ty porbázky :D?

Vlevo šéfová :D .... ta je taky dobrá xD .... nic nedělá, jen jí (hlavně zmrzlinu), jednou si chci najít takovej flek jako ona :DMezi ploty - Bohnice

26. května 2011 v 9:34 | Tess
28.5. - 29.5. 2011 .... výdáváte tohle datum teď na nějakých bilboardech? Já hovidím všude.... zase se nám letos za barákem koneäjí "mezi ploty" .... název hlavní ptž je to v areálu Bohnické psychiatrické léžebny (blázinec :D) což má přes ulici a letos, jako skoro každý rok mi to za oknem bude zas vyřvávat od rána až do večera na narozky >.<!
Nic bych proti tomu neměla, kdyby hráli alespoň něco co poslouchám :D .... a z toho dlouhého sloupce zpěváků a skupin co tu budou hrát mi jsou asi 3 povědomí.... tím to končí :D!
Kdyby mě alespoň nechali vyspat :D .... ale letos se tam asi konečně po skoro 16letech půjdu podívat :D (tvl to už jsem tak stará xD?!) .... tak snad dostanu alespoň héliovej balének ♥ ^.^!

A ještě dotaz .... je to docela známá akce, takže jdete tam někdo :D? Že bychom se třeba pozdravili nebo ták :D!


(když tak koukám na ty obrázky a vidím ty davy lidí asi si to ještě rozmyslím :D....)

Working! - online

24. května 2011 v 18:02 | Tess |  Working!


Dávám odkaz na videa online s CZ překladem (možno i stáhnout)

POZOR! je třeba se registrovat (alias pevné nervy, než mě to pustilo dál, myslela jsem, že ten počítač rozkopu - nakonec se, ale stejně ukázola, že to byla moje vina =.=")


PS.: Ten týpek uprostřed toho obrázku s těma brýlema je hlavní postava a ten blonďák vlevo můj oblíbenec ^.^ =3 .... taky jsem byla v šoku, že se mi líbí zrovna blonďák :D xD!

Working! - anime

24. května 2011 v 17:47 | Tess |  Working!
Náhodou jsem neměla co dělat, tak přejíždím na jedné stránce po přeložených anime.... (namísto toho abych dokoukala nějaké rozkoukané :D), a zaujalo mě to poslední.... pravda, první díl sice moc ne, ale pak se to, řekla bych, pořádně rozjede :D ....
Jde o komedii s žádným pořádným dějem, možná jen lehký náznak romantiky, ale mě se to líbilo.... pokud to mám jednodše shrnout: Blbost.... úžasně vtipná blbost :D!
Nevím jak vám, ale mě se anime moc líbílo ^.^! .... navíc jsem žádné anime ještě nezkoukla během dvou dnů :D .... např. Chrono crusade, posledních pár dílů dokoukávám už předs dva roky :D .... ale titulky stažené mám x))!


(njn, stále mi dělá problémy napsat krátkou recenzi :D)

(za chvíli sem šoupnu odkaz na videa x))Hon na čarodějnice - film

19. května 2011 v 16:00 | Tess |  *-Životopisy a referáty-*
Nwm, ale tenhle film má na mě takový zvláštní dopad.... z jedné strany se mi líbí, z jedné jsem zklamaná :(!
Získali si u mě plus hlavně tím JAK je natočený, ptž miluju fantasy a obzvlášť nově vydané filmy ze starých dob (když mají ten správný efekt a vytvoří tu správnou atmosféru....♥), nebo démoni byli docela pěkně natočení, jen při boji.... viděla jsem už i lépe ztrvárněné boje s démony :(.
A pokud jde o děj.... nwm.... mě se to docela líbilo, a zároveň mi většina filmu přišla o ničem.... vážně nwm :D!
Četla jsemna to kladné i záporné recenze a.... každý si musí udělat svůj názor sám :)
I když upřímně, s tolika oblíbenými herci v jednom filmu jsem opravdu čekala něco víc :(Výlet kvůli ájině....

19. května 2011 v 14:36 | Tess
LIdi já jsem tak utahaná xD! Dneska jsme byli kvůli ájině po Praze (Národní muzeum, Václavák, Staromák, Karlův most....) a já jsem absolutně mrvá :D! A opravdu není dobrý nápad si v takovémhle počasí brát černé legíny a černé nedkolenky (k sukni) a ještě o číslo menší boty (což mi došlo až v autobuse).
A aby toho nebylo dost, tak nám nepoolili ¨zameškat odpoledku, takže swe peču dál ve škole x((! A to nás čeká ještě tělák a možná budeme ¨běhat 12-minutovku *death*....
Ale výlet byl docela fajn :D .... hlavně, když jsme v jendom kuse hledali učitelku xD! A nebo bnechali jednu dvojici pod Orlojem, yup, to bylo taky docela zajímavý :D! .... každopádně už se těším do sprchy a do postele, když k tomu ještě připočítám, jak mi je mizerně, postel je můj cíl dne :D!
A co vy jste prováděli :D? .... loučím se a držte mi palce, ať úřežiju TV xD!

Jak vycvičit draka - pohádka (moje oblíbená ;))

18. května 2011 v 18:35 | Tess |  *-Životopisy a referáty-*
Yup, tak jsem hlídala brášku a poprosila jsem kámošku aby mi na flashku stáhla nějaké pohádky nebo filmy pro nás pro oba.... jeden den jsem koukali na Jak vycvičit Draka.... a hned dvakrát, ptž Bezzubka je prostě ten nejúžasnéjší dráček :D!
A když se vrátil táta z práce, tak jsme za ním oba přilítli (což musel být dost šok, u 9letýho syna se to dá pochopit, ale téměř 16letá dcera?? xD) a naráz spustili, že chceme novýho domácího mazlíčka a když se s hrůzou zaptal co, unisuno jsme prohlásili, že Draka :D!
Opravdu mě ještě žádný film a už vůbec ne KRESLENÁ pohádka nenadchl tolik, abych se na něj koukla dvakrát s jen několika minutovým odstupem :D!
Sladká pomsta

18. května 2011 v 18:21 | Tess |  *-Manga,Manwha, Komixi-*
I když jsem Itachim "trochu" posedlá, tak tohle mě dostalo :D ....
(vím, moje stálá nepřítomnost a 2 články za květen to neomlouvá, ale snad vám to alespoň vykouzlý malý úsměv na tváři, i když většina asi zná :D .... *tím chce říct "omlouvá se" i když to asi neřekne....* .... fajn, omlouvám :D!)Potřebuju RADU :D (sloh: úvaha :D)

5. května 2011 v 14:16 | Tess |  Pomooooc!!!!
Hojty lidi :D
Učitelka nám zadala novou slohovou práci a to úvahu. Tu mám docela ráda, jen ty témata jsou taková.... divná :D!

1- Moc mladí na lásku
2- Kdybych byl ředitelem Zeměkoule (dost dementní téma xD)
3- Jaký budu rodič
4- Co mi škola dala a vzala
5- Náš svět za 50 let (nebo můj svet za 50let)
6- Volné téma

Nejdřív jsem si vybrala "moc mladí na lásku", ale trochu jsem to zvorala :D .... takže bych ráda využila to volné téma, ale nic mě nenapadá :D .... Takže bych potřebovala poradit :D

pokud kohokoliv z vás napadá COKOLIV, tak pište do komentů, budu vám mooooooc vděčná :D! Strašně moc :)! Ať to bude jakákoliv blbost :D

Zatím mi ještě radili, nějaký pohled do budoucna, že ten se prý píše hodně dobře, ale já bych klidně něco.... konkrétnějšího nebo jak to mám nazvat (složitějšího :D?). Nebo nějakej stav v Japonsku, ale to jsem taky nepochopila :D .... děkuju lidi, bud vděčná za jakýkoliv návrh :D!