Prosinec 2010

HNY 2011 po druhé aneb Silvetr v Japonsku :D!

31. prosince 2010 v 16:51 | Tess |  Přání
Pročvihla jsem před necelou hodinkou oslavy Nového Roku v Japonsku.... teda jak se to vezme, byli jsme odpalovat rachejtle, takže jsem to vlastně oslavila víc, než jsem doufala :D! 

Takže k věci :D! Pro nás v 16:00 Japonci slavili Nový rok a protože právě jim jsme vděční za Anime a spoustu dalších věcí, tak jim přeji vše nej do nového roku :D! 

Happy NY
PS.: Já vím, je to trapný dávat sem za sebou 2krát stejnou fotku, ale nějak mě tlačí čas, takže nemůžu upravovat další x))!

Happy New Year :)!

31. prosince 2010 v 13:48 | Tess |  Přání
Tak vám všem přeji šťastný nový rok 2011!
Spoustu úspěchů, radosti, štestí, smíchu, nějakou tu lásku, přátelství a hlavně hodně zdravčka :)!

Také se vám zdá, že to všechno uteklo tak rychle?? Mě jo, ale mám dilema.... nwm jestli je to dobře nebo špatně, ptž upřímně, tenhle rok nebyl nic moc :(!

A máte nějaká přecevzetí?? :D já ano x))

Příští Silvestr netrávit doma na zadku :D!
Nebýt tak agresivní O:)!
konečně si někoho najít :D!
A dostat se na školu x))!

:D

Jsem jen zvědavá, jestli se mi alespoń jedna s těch věcí povede :( .... x)))))!

Happy NY
PS.: moc dobře na tom s AJ nejsem, takže nápis by teoreticky měl znamenat:
"plný úspěchů, radosti, štěstí a úsměvů."

x))

tak si úžíte Silvestra :D!

Lamy....

29. prosince 2010 v 18:48 | Tess
Hej lidičky zlatý, začínám se bát lam XD! Někteří možná ví, že jsem z bohnic, kdo ne, tak teď už jo .... nejsem přímo z ústavu (i když k tomu nemám daleko.... ehm....), ale v blázinci mají statek, tak jsme se tam dneska vydali a už od doby co já si pamatuju tam mají lamy :D .... jednomu od malička říkám Princ :3! Jenže tam je to všechno strašně starý (čož mě se líbí) a hlavně tam bylo děsný mrtvo XD .... a ty lamy (jsou tam 2) přiběhli ke zdi, zastavili se a nehnutě na nás děsně douho zírali.... víte jaký to bylo psycho? XD

Mno, kámoška z toho byla vážně trochu vystrašená x), ale pak začala ta jedna lama děsně blbnout....podle kámošky má předky klokyny.... každopádně pár fotek vám sem šoupnu.... ty první 3 se mi docela zamlouvají a ty ostatní: Pokud o momentky x) .... takže pár je mírně mázlích x( .... njn, ještě mi to s tím foťákem moc nejde :(!

Takhle na nás zírala :D: 
lama

Pain and Suffering - My eyes

27. prosince 2010 v 20:27 | Tess |  *-Obrázky-*
Moc rádá fotím oči :D! A pak jsem si ještě trochu upravovala pár fotek a z jedné vzniklo toto :)!
Brácha má stejnou barvu očí jako já, jen pestřejší. Pokud se mi někdy podaří ukořistit jejich fotku (ten prevít se nechce fotit), tak to sem taky dám :D!
Na téhle fotce je výjímečně hodně dobře vidět ta modrá, většina lidí si jí ani nevšimne x), spíš zelené, která tady není vidět vůbec :D x)!

My eyes
Tuhle fotku už sem chci dát docela dlouho x))!

Pako >.<!

27. prosince 2010 v 18:23 | Tess |  Moje kecy - RTess
Jsem se tu včera večer piplala s básničkou na téma týdne "Bolest na duši" a pak zjistím, že jsem to zapomněla zveřejnit? XD no tvl....já už fakt potřebuju prázdniny XD .... ne teď nemám prázdniny, pořád makám, trénuju nebo se učím (fajn, na testy do školy zatím sice ne, ale toje fuk xD)!

Takže nepromarněte tento týden téma: Yaoi :D! x)) 

Ale můžu vám říct, že jsem si včera přišla na svý :D! Byla jsem s jedním spolužákem, takovej hyperaktivní o dvě hlavy vyší týpek (abych vás neuvedla do omylu = s ním bych si vážně nic nezačala x)) .... je sice v pohodě, ale ani on o mě nemá to nejlepší mínění XD), na Václaváku cca od 5večer, takže jsme Václavák, Staromák a pak podél Vltavy skoro ke Karlovu mostu procházeli ve tmě (celou dobu jsme se prudili) a já si vesele fotila :D!

Sice mé fotky prozatím stojá za starou bačkory, ale mám ze včerejška radost ^.^!

A krom toho se nebavím s bratrem, ptž se na mě ten malej pidižvýk totáně vybodnul >.<! A po dni už začínal dolejzat >:D *zlomyslná radost*!  Za chváli mě bude prosit o odpuštění, muhaha >:D!

Me
Copak vy jste prováděli na 1. a 2. svátky Vánoční?

Zasněžené auto x))

26. prosince 2010 v 15:52 | Tess |  Widea a widejka
Chudáček XD
Nemohla jsem z něj XD
Jak tam pak tak nevěřicně odemyká a zamyká to auto XD!


Je ti hej když seš gay

25. prosince 2010 v 23:00 | Tess |  Widea a widejka
Tak to mě dostalo XD!


Děkuji :)!

24. prosince 2010 v 22:57 | Tess |  For me
Děkuji moc :D! Toto je od mých molovaných SB k Vánocům ^.^!

Od Sebi-chan

Uchiha Twins
  Arigato ^.^!!!!!!

Merri Kurisumasu ^.^!

24. prosince 2010 v 15:19 | Tess |  Přání
Tak já Vám všem přeji příjemné přožití Vánoc. Trochu toho klidu a míru, snad alespoň pro dnešní večer :)!
A jak jste zatím na tom? My ráno zdobili stromeček.... respektive já, brácha jezdil na letníéch bruslích po obýváku a místo vánočních koled jsme si převyprávěli vánoční reklamy x)) .... "Ne, ne, já nemusím, já už ho vidím :D!" nebo "Tak jsem si musel uříznout kus nohy x))!"
Zlatý prasátko už se taky dostavilo?? Já od rána nic nejedla a místo zlatýho prasátka vidím stádo do zlatova propečených slonů x))!
....
Tak dobrou chuť, bacha na rybí kosti a bohatého ježíška :D!

Dess

4 Wallpaper

22. prosince 2010 v 22:48 | Tess |  *-Obrázky-*
Kámoš se nudil, tak mi posílal obrázky, který by se mi mohli líbit a tak vám sem dám 4, které se mi zamlouvali nejvíc x)) :D!

 Ten je vážně haluz :D!
Vlak