Srpen 2010

Hurá do školy T.T!

31. srpna 2010 v 21:56 | Tess |  Moje kecy - RTess
Paráda.... tak už za chvíli to příjde.... už za pár hodin budu vstávat T.T! Jak krásný byli prázdniny, ale tak krátký.... Zase si budu zvykat na chození spát, tak brzo a vstávání, tak brzo.... zase vídat našeho "milovaného" třídního.... denně se šprtat, pořád bejt na pozoru.... ach, tak.... a aby toho nebylo málo, je to poslední rok a budu dělat zkoušky, takže se budu muset šprtat o to vím :(! Pak ještě potřebuju sehnat brigátu a budu chodit na výtvarku, abych zvládla talentovky... :(!

Todle bude hodně náročnej rok....

A jak vy se ne/těšíte na zítřek?

My
Já chci prázdniny! Ale zimní! A alespoň dvou letý :D! Já chci bejt upíííííír! Ze stmívání :D! Bych si žila, jak bych chtěla ^.^!

Vše při starém

28. srpna 2010 v 22:40 | Tess |  Moje kecy - RTess
Takže jsem zase doma v Bohnicích v Praze, s normálním netem u stolu a ne nahrbená (teda ne, že bych byla nonstop jak pravítko....) na takovým starým rozkládacím jednolůžkovým gaučíkU XD! Což znamená, že jdu za ty 3 týdny pořádně obějhnout SBénka (Teda během přístích pár dní, ptž některá SBé jsou hodně aktivní :D!) a budou (snad) normálně přibývat články. Jenže taky nás čeká nový školní rok a pro mě poslední na základce, taže asi nebudu moc aktivní.... mno uvidím :)! Tak too zatím vše, moje lásenky, jen abyste o mě věděli a těšili si na nával komentíků od takovýho strašidla jako já, muhaha XD!

Me

Diplomky za 1. Bleskovky :D!

28. srpna 2010 v 22:07 | Tess |  *-Bleskovky-*
Tak diplomky jsou na světě :D! Doufám, že se líbí :)!
Nejsem si moc jistá jestli jsou to oni.... k anime jsem se zatím nedostala a google mi toho teda moc na výběr nedal mno XD!
Pro Miyu

Bolavý nohy :D!

17. srpna 2010 v 16:05 | Tess |  Oznámení
Tak jo, jsem zas tady :D! Ale je blbej signál.... teda chvílema, teď se mi to třeba načítá skvěle, ale když jsem PC zapla, tak jsem čekala přes 10 minut, než se mi net vůbec otevřel XD.... takže nebudu tak úplně mobilní. Diplomy za bleskovku udělám, na to net nepotřebuju a obrázků mám taky dost XD! No tak abych to zase neprotahovala, tak jsem si tábor vcelku užila, ale bolej mě děsně nohy a to ne jen stehna, ale i levej palec (stouplo mi na něj cca 2letý hříbě.... docela to bolelo, nemyslete si XD) a pravej nárt (sešlápnul mi ho hafling.... pitomej Maiky!) a to mě to začalo bolet až den po té.... XD skoro nevýjdu schody XD! Ale ty koně mi za to stojej :)!
Gomen, obíhat ještě asi nebudu, jsem silnej cholerik a ten net mě vážně vytáčí....krom toho chci aby mi noťas ještě chvíli vydržel XD!

My
pp lásenky =O*

Video na rozloučenou ála "Soul x Maka- And She Said- - Soul Eater Manga [SOMA]"

7. srpna 2010 v 20:40 | Tess |  Widea a widejka
Moc se mi to videjko líbí :D! Miluju to anime, mám ráda ten pár a ta písnička se mi taky líbí XD!

pp a až se vrátím, tak.... tak tu budu zase oxidovat mno... XD

Budete mi chybět =O*!

7. srpna 2010 v 20:38 | Tess |  Oznámení
Tak už je to tady :D! Zase tábor, dlouho očekávání týden u koní! Už se děsně těším :D!
Fajn, nechám toho XD
Takže zítra odjíždím.... kruci! Musím ještě zabalit noťas.... ne že bych ho brala s sebou na tábor, ale pak na dovolenou s babičkou ano XD! Mno a pokud mi tatínek půjčí net , tak tu od příští neděle zase budu :D!
Jo a držte nám s Juuki-chan palečky, ptž všude okolo (Klatovi, Švihov, je to u Plzně) se zvedá voda, ale takový vzrůšo si rádi odpůustíme, halvně, kdyby jsme přišli o čas s těma nádhernejma, inteligentním a vzdnešenejma zvířatama :D! *sorry, už vážně trochu blázním XD* Hm... právě mi stejně oznámila, že od zítřa má bjet nad 20 stupňů.... (T.T)!
Mno, tak si to užijte a nezapomeňte na bleskovku :D!
Gomen SBé, chvíli budu neaktivní XD!
Muluju vás a budete mi chybět =O*!

Me

1.bleskovka

5. srpna 2010 v 23:46 | Tess |  *-Bleskovky-*
Tamtadadá! První bleskovka na světě :D! Kdo to zkusí, ten to zkusí, kdo ne, tak ne XD!
Bleskovka
Takže....
Prázdninová bleskajda :D!


Tři oříšky pro Karamelku :D!

4. srpna 2010 v 19:05 | Tess |  Moje kecy - RTess
Dneska, když jsem přišla domů čekal na mě na rozbordelařeným stole, milý dáreček ! Na noťasu jsem měla nerozkvetlý oříšky, který vypadali téměř jak z pohádky "Tři oříšky pro popelku" ! Ani nwm proč mám z takový blbosti radost, ale mám :D! V poslední době toho moc, díky, čemuž jsem radost mýt mohla nebylo, nemluvě o tom, že mi včera doktor na kontrole řekl, že to, co jsem měla předtím už nemám, ale chytla jsem zase něco novýho.... Oříšky mi udělali moc velkou radost, i když z nich šaty asi nevypadnou !
Oříšky
Jsem si hrála s photofiltrem.... mno moc mi to nejde XD!

ANi nwm proč to sem píšu XD! Asi prž mám radost

D.N.Angel- 26.díl Věčný Dark

4. srpna 2010 v 18:48 | Tess |  D.N.Angel
D.N.A.

26

Warning:

Doporučuju kapesníček k ruce, já ho potřebovala T.T!!!!

D.N.Angel