Duben 2010

Twilight New Moon Parody

26. dubna 2010 v 16:20 | Tess
Jsem se včera do těch parodií nějak zakoukala XD! Tadle ta je taky drsná XD!

Prej sorry XD!

Nigahiga - New Moon Trailer (parody) [HD]

25. dubna 2010 v 19:25 | Tess
Já se mooooooooc omlouvám, ale tohle je ještě lepší a já tomu nějak nemohla odolat XD! Slibuju, že už s tím dneska zkončím....Mno a s tou překovpávkou blogu.... jsem to nějak nestihla s teď už se mi do toho nechce *nervóní smích....*

New Moon in a Minute (Parody)

25. dubna 2010 v 19:19 | Tess |  Widea a widejka
Taková neuvěřitelná ptákovina to je! Já vím, jsou i lepší, ale když jsem viděla jak se proměnil na toho psa.... já myslela že chcípnu smíchy XD!


Díky! Díky! Díky! Díky!

23. dubna 2010 v 19:46 | Tess |  Moje kecy - RTess
Lidičky já vás opravdu MILUJU! Vy jste mi určitě drželi tak sálopevně pěstičky, že se nad náma i andílci smilovali a obměkčili naše učitele, takže jsme nedostali ani 2 z chování (Ani 3 XD), ale dokonce ani ředitelskou dutku, ale TŘIDNÍ dutku!!!! Což je úúúúúúplně super :D! Alespoň jeden důvod se radovat :)! Jinak jsem dneska celej den mimo.... vlastně už od soboty, jak se kámoška málem utopila, ale já na to myslím furt víc a víc! Dneska jsem vyvedla takovejch věcí, ptž jsem tak mimo! Např.: Myslím, myslím, přemejšlí.... najednou mi ujede autobus.... a to jsem na tý zastávce stála delší dobu.... pak jsem nastoupila do blbýho.... a když jsem jela do papírnictví u nás na Krakově, tak já tam vystoupím a.... nwm co tam dělám? Proč jsem tam vystoupila? Ale nejhorší bylo, že jsem málem vlítla pod auto.... fakj jsem ráda, že ještě žiju XD! Teda možná ráda :(....

Ale zjistila jsem, že čím víc přemejšlím, tak tím jdu rychlejš XD! Takže jsem se hrozně divila, když jsem došla k veterináři a nemohla popadnout dech (pomaluk jsem běžela XD)!

Menší info: Zítra nebo v neděli bude VELKÁ překopávka blogu - převážně rubrik XD. A já v tom mám příšernej bordel, tak jsem se rozhodla, že smažu všechny rubriky a pak po jednom článku je budu předělávat (547 článků + tenhle takže 548.... se z toho zblázním, ale blog mám dostatečně ráda :))!

Přemejšlím, že bych začala dneska a udělala to postupně a tím pádem skončila až v neděli.... takže by o výkendu blog byl v neprovozu XD!

Tak to je asi vše a pááááčko, lááááásky =-****!!!!


Držte mi pěsti!

20. dubna 2010 v 20:25 | Tess |  Moje kecy - RTess
Tak zítra se rozhodne o mém osudu.... buď dostanu 2 z chování a nedostanu se na školu (budu ráda za učňák T.T!) a nebo se na mě štěstí jednou usměje a andílci budou stát nade mnou :)!
Tak mi držte pěstičky ať mi to dobře dopadne!
Mno a ještě mám jeden záložní plán: Až bude zítra pedagogická rada u nás ve škole a bude se probírat moje 2 z chováníí (za tu matějskou Pouť XD), tak tam vlítnu a všechny učitele v čele s říďou prohodím oknem až na 2 vyjímky a jednu učitelku mám prý prohodit dvakrát XD! Ale ještě si rozmyslím koho vyhodím, možná ještě nekdo bude na mojí straně :)!


Sugoi obrázek ^.^! XD


Opravdový kouzelník

20. dubna 2010 v 19:26 | Tess |  Widea a widejka
Wow! Tak na tohle nejde říct nic jinýho! Vážně bych si měla ty mejli probýrat častějš, ptž jsou tam občas i zajímavý věci XD!

Tak snad to půjde XD! Když ne.... tak to nějak udělám, ptž to je vážně hustý video XD! Nebo spíš hooooooooooodně dobrej kouzleník XD!

Taky můj zvyk, když se něco někomu povede a mě se to líbí plácnout si s ním nejdřív dlaní, pak pěstí se mi vymstil, ptž jsem do toho byla tak zažraná a plácám si s lidma už tak automaticky, že jsem si málem rozbila PC XD

Nejošklivější zvířátka světa

20. dubna 2010 v 19:03 | Tess |  *-Obrázky-*
Tak jsem zase jednou po víc jak půl roce pořádně prošmejdila mejli a teď jsem narazila na jeden, docela zajímavej XD.
Ale je mi docela dost líto jak ošklivý jsou k nim popisky :(! Mě se někteří z nich zdaj i roztomilý :D!

Beatbox a Karel Gott

19. dubna 2010 v 17:25 | Tess |  Widea a widejka
Já to říkám pořád! Kája je prostě nejlepší! Prostě borec! Já ho mám strašně ráda a miluju jeho písničku na Včelku máju XD! On je prostě borec největší!!!!

Jako koukala jsem na to video se spadnutou čelisní....


Zápis SBé!

18. dubna 2010 v 19:26 | Tess |  Oznámení

Tak jsem se rozhodla, že po tom roce a půl bych konečně jenou mohla udělat zápis SBé, abych si v tom udělala pořádek XD! Někteří, kteří sem chodí pravidelně jako třeba lidičky z FFFTeamu, tak ty bu se ani zapisovat nemuseli, ale já bych byla hrozně ráda, kdyby jste mi sem do toho článku napsali všichni, kdo chtějí zůstat SB! Stačí jen napsat, že chtějí zůstat a už mi sem další jiný komenty pls nepiště (líp se mi to bude počítat XD).

Beru na vědomí i pozastavené blogy!

A kdo není SBé a chtěl by být, tak písněte:
1.) Přezdívku
2.)Co na diplom
3.) A blog (stačí do kolonky web

A ti kteří chtějí, jsou, cí budou SBé, pár pravidel nebo spíš žádostí:
1.) Když už jste SBé, tak bych byla ráda, kdyby jste alespoň jednou za čas nechali komentík (beru na vědomí déle trvající pozastavování blogů, to se rozumí samo o sobě).
2.) Když se mnou jakožto s SBé končíte, dejte mi pls vědět (alespoň ze slušnosti).
3.) Vydžte dlouho mými milovanými SBéééénky :)!

Díky všem a gomen za zdržení!

Danzou
Zápisujte se do konce měsíce (do čarodějnic XD, nebo-li do narozenin mojí spolužačky.... kur*a! Já zapoměla na ten dárek.... no jsem to ale dement!!!!!!!!!)!
Samozřejmě pak ještě dám vědět na blog, ale teď nemám !zase! čas!

//Boom Boom Pow

18. dubna 2010 v 19:04 | Tess |  Widea a widejka
Masox video XD! Sice je kraťoučky, ale já chcípám XD!

PS.: Lidičky, kdyby jste měli nějakej nápad na rozptýlení sem s ním! Já pořád myslím na ten hrůzpstrašnej včerejšek!!!! Včera jsem nemohla usnout, v noci se mi o tom zdálo.... T.T! A večer jsem se tak přežrala čokoládou s aldkým, že mi bylo blbě měla jsem ssss..... XD