Prosinec 2009

Happy New Year ^.^

31. prosince 2009 v 17:39 | Tess |  Přání

Tak za pár hodin všichni vstopíme do Nového roku 2010! ¨
(PS.: Jen tak mezi námi: To číslo se mi nelíbí T.T!)!
Tak vám chci popřát hodně radosti,
štěstí,
lásky,
zdaru,
zravíčka a
dosažení všěech vašich cílu ^.^!

Dejte si nějaké to Novoriční přecevzetí... Já už si po 3 dávám: Přestat si okusovatt nehty! I když jsem si ho dala naposledy tak pře 3 rokama a dodržela to, v září jsem se k tomu vrítila T.T!

Tak tedy Šťastný Nový Rok!!!!


K diplomku: Ta želva je naprosto SUGOI!!!! A zjistila jsem, že mám hooooodně SBéé, které mám vážně mooooc ráda ^.^! Ale málem jste se mi tam nevešli XD (mám ráda vás s krátkými jmény XD! Neberte to jako diskriminaci, vy ostatní, ale vážně jsem se bála, že se mi tam všochni nevejdete!)

Tak to pořídně oslavte *já doma na zadku T.T!* No což, už klasika, takže mi to ani neva XD! Tak páčko :-*!

Konohamaru - narozeniny

30. prosince 2009 v 0:00 | Tess |  *-Anime-Narozeniny-*
Vše nej prcku!
Někdy si říkám, že jak by to vypadalo, kdyby byl můj brácha v Narutovi a myslím, že by dopadl jako Konohamara XD!


Nemám to srdce, abych se jí zbavila XD!

29. prosince 2009 v 23:42 | Tess |  Oznámení
Mno, tak kdo si nevšimnul, tak je new obrázek v záhlaví.... vlastně není moc new, je tam jen takovej malej new detail.... Je to další nápir pod "Merri Kurisumasu".... nějak jsem neměla to srdce se zbavit tý holčiny ^.^! Nějak jsem si jíí oblíbyla XD! I když umám připravenej new dess s ohňostrojem, tak ho sem dávat nebudu, ptž tendle se mi strašně moc líbí (ani nwm proč.... asi ptž ta holčina je tak kawaii ^.^)! A s největší pravděpodobností tu zůstane do konce zimy XD!
"Ake mashi te omedeto" by MĚLO bejt něco jako "Happy new Year", ale na 100% to vážně nwm XD! A jestli je to špatně, tak mi je to jedno XD!


Všimli jste si toho XD?
A že je kawaii ^.^!
njn Tess se zase zamilovala XD!
Ale nebudu podvádět mojí Sabinku :-*!
Víte já jsem totiž bio *ale na nějaký mazlení a pusinky, to už ne mno XD! To jen tak říkám, když mě serou kluci XD Ale nejvíc je setřu vždycky, když nějak blbnou a všichni kolem: "Fůůůj, vy buzeranti!" a jen já: "Hmmm, yaoi, 4rever! To mám ráda ;-*! Já vám fandím kluci!" XD! Z těch jejich pohledů vždycky nemůžu XD!*

Hello Kitty XD OMG

29. prosince 2009 v 23:25 | Tess |  *-Blbosti, Funny-*
Jááááááááj! Tak to nemá chybu XDDDDDDD!!!!

Zdroj:http://anime---manga.blog.cz/
Nemohla jsem odolat a dala to sem.... ještě teď se válím smíchy pod stolem.... tak teda už na židli, ale výtlem mám furt XD!

Žehlím, žehlíš, žehlí, žehlíme XD

29. prosince 2009 v 20:47 | Tess |  Moje kecy - RTess
Jáááj! Denska u mě byla Jana (spolužačka.... je trochu crazy XD! Možná trochu víc!) a "učila" mě jak se žehličkou XD! No tvl, to byla operace XD! My dvě dohromady, rovná se = KATASROFA XD! Několikrát jsem se spálila (hlavně to pokaždý bylo velice intelígentně, jendou jsem si při tom málem zlomila prst....ani nwm, jestli to tak bolelo tím nárazem nebo žářem XD) a mám o půlku vlasu mímň než před tím T.T! Jana je hold občas brutální XD! Ale já jí na oplátku polila mulťákem, muhaha (ale bylo to omylem XD! A stejně jsem na to nakonec dooplatila já, ptž jsem musela drhnout koberec XD!)! njn, kdyby na mě nevybafla (2krát!!!!), tak bych nic nevilila XD! Taky bal operace s tím sprejem aby se ty vlasy nepřipekli XD! Při otvíríní jsem musela použít kudlu XD! Ale nakonec jsme všichni žíví a zdraví... skoro *kouká na koberec.... a na zbytek vlasů na hlavě....* Dobře beru zpět, rozbyla mi mašinku z korálků T.T!
Jo a už jsem se pustila do puzzlů XD! A mám skoro hotovej rám XD! S bráchou jsem třídili všech 1 000 (ok, není to tolik, ale i tak XD) na okraje a střed XD! A co jste prováděli vy?
Jéééééééééééé ono sněží XD! *já mám bliky XD*!
A co jste dneska vyvedli vy XD?

Tuhle holčinu jsem našla... někde.... už bohužel nwm kde, ale je sugoi ^.^!!!!
Úpa vidím, jak říká:
"Tak koho dneska zavřaždíme *angel smile ^.^*?"
A ty šaty *.*! Já si je ušijuuuu! Ok tak to asi ne mno, ale snít můžu, ne XD?

Happy ^.^

28. prosince 2009 v 23:09 | Tess |  Moje kecy - RTess
O.o!!!!!!!! PÁNÍ! WOW! YAHOOO! JÁÁÁÁÁÁJ! Já jsem teď táááááááááák happy! Ale zárověň děsně zmatená! Vůbec to nechápu, ale je to úúúúúúúplně úúúúúúúžasný!!!!!!! Vím, že nevíte o čem mluvím (píšu XD), ale nějak moc to ani neřešte XD! Ale kdo čet mangu, tak chápe ^o^! Víte co je na poslední stránce.... nebo konkrétně kdo *záhadně mrká jendím okem*!
Jaj, mě se bude dneska krásně spinkat ^.^!


Asi takovej byl můj výraz XD!

Pro ♥Mishku♥

28. prosince 2009 v 21:42 | Tess |  *-Moje SB-*
Arogatou za SBéééééééééé!!!!! ^.^!
Mooooc hezů bloček: http://starmishka.blog.cz/
Omlouvám se, ale nejsem si na 100% už jistá, co jsi chtěla.... kdyby se nelíbil, tak napiš a já udělám jinej dipík!

Začněte létat, jste moc při zemi XD

28. prosince 2009 v 21:10 | Tess |  Moje kecy - RTess
Tak jak se máte? A jak si užíváte prázdniny.... já bych si je užívala víc, kdyby vše fungovalo, tak jak má! Počítač pořád nemluví a telefon vykopává nový nájemníky (písničky T.T!)! Přišla jsem na to, jak do mobilu dostat písničky, ale jestli jsem to pochopila dobře, tak je tam musím dávat po 1, vypojit z počítače, šoupnou do složky a až pak na další T.T! Včera večer jsem jich tam dostala 20, chtěla jsem JEDNU vymazat, ale zdrhli mi všechny T.T! A to včera večer nemohla máma usout, tak všechny do 1 do rána prudila XD! Jáááááj! Spala asi 3 hodiny a pak šla do práce XD! Nejlepší bylo, když dala 8 letýmu bráchuvi jídlo, ptž měl hlad: Suchou housku a pivo XD! A vzhledem k tomu, že jsem ráno musela vstávat se psem, tak jsme nevyspalí obě dvě XD!
Ale už jsem se konečně pustila do jedný z těch mang (poslední díl Kill me Kiss me *.*)! Jááááj T.T! Sugoi, sugoi, sugoi, sugoi!!!!!!!!!!
A možná ještě dneska se pustím do stavění puzzzzzzzz (puclů XD! Jáj jak se to skloňuje XD?) s vlkama, který mí přinesl Ježíšek ^.^! Už se těším, až budou viset nad dveřma *.*!!!!

Ty puzzle by se mi líbili XD!

Hinata Hyuuga - narozeniny

27. prosince 2009 v 0:00 | Tess |  *-Anime-Narozeniny-*
Všechno neeeeeeej!


Kishimoto Masashi message 2009 CZ (+EN sub!)

26. prosince 2009 v 22:41 | Tess |  Widea a widejka
Sice vydím obraz, takže čtu, co tam je, ale stále mi nejde zvuk, tak neručím za to, co usllišíte XD!
Jo a je to asi jen taková blbost, tak jsem se nudila (a stále se nudím, ptž každá 3 věc, která mě napadne nesouvisí se zvukem na mím zlatíčkovi T.T!) a když je tu Kishimoto-sama, takk proč to sem nedat, že ;-D!PS.: Pokouším se splácat nějakej Silvestrovskej dess, ale nechce se mi ho měnit, ptž se mi tendle líbí (což je divný!) XD! Takže se nedivte až sem zavítáte na jaře a bude tu stále "Veselé Vánoce" XD!