Tess prožila doživotní trauma a včera jí bratříček málem propíchl krk....

22. září 2009 v 18:00 | Tess |  Moje kecy - RTess
No to snad neni ani možný! Co jsem komu udělala?! Doprdele, teď už toho mám vážně dost! Nejen to, že ´včera večer stačilo pár cenťáků a já mohla bejt mrtvá - doslova! -, ale ještě ke všemu mi dneska ten kretén zabouchnul dveře! Chcete vysvětlení? Ok:
1- njn včera večer si Vorlíčkovic haranti "hrálí" - blbnuli - a málem zbořili celej panelák. Ale na tom není nic nenormálního, práv naopak -idilka!-! Ale co bylo jiné než-li obvykle? Jak si asi talk mlžete ublížit umělohmotnym mečem od vietnamců? Vipíchnout oko? To by možná šlo taky, ale když jsem včera na bráchu řvala "Ty Aloe vera!" -kdo čte Naruto Mangu, tak jsem ho srovnávala se Zetsuem = černá-bílá- a chytla jsem jeho "zbraň", tak vyskočil -velice inteligentní- a ríznil mě do patra! Takovej cenťák a tu za*sranou karikaturu meče bych mohla mít v krku! A kdyby byl ještě o něco větší, tak by mi ten krk propíchnul! Když se to tak vezme, tak jsem vlastně měla kliku! Ale nemlžu skoro polikat T-T! A včera jsem nemohla mluvit! Ale to je vždycky! KDyž se něco stane jemu, tak má maximálně bouli, ale já? Rozřízlí patro XD! Tomu se nedá jinak, než-li smát!
A další trauma, ale dnešního dne?
2- Mno, inteligentní Tess, šla na tělák ven, jen-že byl tu jeden mylý háček = všude byli samý kluci. Po tom co mi řekli, že my -holky- máme tělák v tělocvičně, jsem se rychle otočila aběžela ke dveří, ale byli už uavřený T-T! Naštěstí tam byl ještě jeden spolužák a ten idiot třídní a otevřeli mi je, ale u před šatnama jsou ještě jedny prosklený dveře, který byli, jak jinak, než zavřený. Vzala jsem telefon do ruky a zavolal Kačce, jo zvedla mi to, ale mi měli supla na TV a ona neměla klíče, tak jsem zase šupajdila za "Lebkounem", aby mi odemknul nebo půjčil klíče. A nejenom, že jsem se suprově strapnila před klukama, ale on, jako že tam nemůže a klíče mi nepučí?! Říkal ať tam zůstanu s nima! Děsně jsem se zakoktala -to bylo šokem-, ale jemu to bylo jedno! Já jsem strávila dnešní tělák s těma kryplama! Díky Jashine, vážně mooooooooc díky! Na štěstí jsem teda necvičila, ale mám doživotní trauma!

Gomen, že vás zas otravuju těma kecama, ale číst je nemusíte - jen se potřebuju vypovídat! Vždyť se taky ta rubrika jmenuje "moje kecy", dattebayo! Tak pp, vaše traumatizovaná Tess!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 juuky-chan juuky-chan | Web | 22. září 2009 v 18:23 | Reagovat

ahoj tess
hele kde ted čučíš na naruta??????na konoze ho nemůžu najít a na harosu ho přestali dávat...šmějdi!!!!!!!!!pak plíííís písni zatim papapapapapapapapappapapapapapapapapa :-D

2 Ela twí lowinky eSBénko Ela twí lowinky eSBénko | E-mail | Web | 22. září 2009 v 20:24 | Reagovat

Ach.. Ty máš taky depku?! Pocem ke mně ty můj spřízněnej človíčku... xD fakt tělocvik s klukma?! Ouu. můj bože to bych nepřežila.. Zase poslouchat potom ty jejich kydy jak cvičili s krávou s velkým vemenem.. bleee.. sou nechutný.. booože, my ve třídě hold máme samí debili.. Tess.. Upřímně tě lituju, na tvým místě bych asi taky kecala.. (což jsem vlastně taky udělala.. ) . :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama