Září 2009

Petice Proti Zadkovi Efronovi! *Nejdůležitější, jakou jsem sem zatím dala!*

26. září 2009 v 18:40 | Tess |  Petice
*AAAAAAAAAAAA!!!!!!! Helping!!!!!!!!! Ten *pííííííííp* má hrát Laighta Yagamiho Death noote! Jadesu, jadesu, jadesuuuuuuuuu!!!!! To je urážka anime! T-t-t-t-t-to nemůžou myslet vážně! Ten krypl? Never!!!!!!!! Všici povině podepsat - nebo je krása Death noot mrtvá! T-T!*

Zac Efron má hrát v seriálu Death Note, který chce amerika natočit. Pokud s tím nesouhlasíš jako my, podepiš se!


1. Sakura Minamino
2 . Temari1
3. Harumi Kurosaki
5. Nagashi neko
6. Lucy
7. Aki Hatake
9. Tess


*Kámoška už mi to řekla ve středu, ale furt to nemůžu rozdejchat - řekla mi to zrovna, když jsme na počítači hráli nějaký závody a já jsem byla v takovim šoku, že jsem prohrála XX(! Jo a jestli chcete, aby tam zůstali ty odkazy u jmen lidí co podepsali tu petici, tak to musíte znovu zadat po jednom - já jen kdyby to někdo nevěděl, ptž tu u nějakejch lidí odkaz není. PS.: Ten text kterej je mezi "*oiadfjhbvo*" asi raději nedávejte na blog, ptž jsem to sem psala já, ale je to na vás!*

Hidan & Sakura - Every me Every you

26. září 2009 v 17:42 | Tess |  Widea a widejka
HidaSaku mezi moje oblíbený páry sice nepatří, ale tohle widejko za schlédnutí fakt strojí!


Gaara

25. září 2009 v 21:46 | Tess |  *-Obrázky-*
Právě jsem dokoukala Naruta 128 a je úžasnej! Už se nemůžu dočkat dalšího dílu! A tady jsou ty slibovaný obrázky - rozdělím je na dvě části = I. Gaara a II. Animals Gaara XD! Těhlech je nejspíš 30, pokud dobře počítám, těch druhejch jen něco kolen 10.Gomen! T-T

25. září 2009 v 21:05 | Tess |  Moje kecy - RTess
Lidičky moc se omlouvám, že jsem tu pár dní nebyla, ale ve středu mi počítač obsadili táta s bráchou (MŮJ počítač, abych byla přesná!) a včera jsem se mohla klidně na hlavu postavit, ale nemohla jsem sprovoznit internet! Nemůžu si pomoct, ale dle mího názoru za to může můj brácha, ptž včera mi na pořítač vlesz úplně bez dovolení a to ještě na můj účet! A když se snažil zvíšit zvuk, tak tu naklikal krávoviny a vypnul mi blutoo - sorry ale nwm jak se to píše XD! Včera jsem si pro vás připravila asi 30 obrázků Gaary a těšila se jak je sem dám, tak vám je sem šoupnu za chvíli mno... tak pp a během půl hoďky, by tu měli přibýt ty obrázky - jen co dokoukám Naruto 128 !


Gomena sai!

Yamanaka Ino - narozeniny

23. září 2009 v 0:00 | Tess |  *-Anime-Narozeniny-*
njn bloncka má taky narozky.... hej, víte, že "ino" je japonsky "prase"? XD! Proto jí tak Sakuš říká. Já vím, že to asi většina víte, ale kdyby někdo náááááááááhodou čirou nevěděl....
Um.... *zamyšlená* to na těch rukou se mi líbí XD!

Arigato Gaaro!!!!

22. září 2009 v 20:53 | Tess |  *-Manga,Manwha, Komixi-*

KOnečně ho někdo umlčel!

Toto není urče pro milovníky Sasukeho! Proto pod perex XD!


Tess prožila doživotní trauma a včera jí bratříček málem propíchl krk....

22. září 2009 v 18:00 | Tess |  Moje kecy - RTess
No to snad neni ani možný! Co jsem komu udělala?! Doprdele, teď už toho mám vážně dost! Nejen to, že ´včera večer stačilo pár cenťáků a já mohla bejt mrtvá - doslova! -, ale ještě ke všemu mi dneska ten kretén zabouchnul dveře! Chcete vysvětlení? Ok:
1- njn včera večer si Vorlíčkovic haranti "hrálí" - blbnuli - a málem zbořili celej panelák. Ale na tom není nic nenormálního, práv naopak -idilka!-! Ale co bylo jiné než-li obvykle? Jak si asi talk mlžete ublížit umělohmotnym mečem od vietnamců? Vipíchnout oko? To by možná šlo taky, ale když jsem včera na bráchu řvala "Ty Aloe vera!" -kdo čte Naruto Mangu, tak jsem ho srovnávala se Zetsuem = černá-bílá- a chytla jsem jeho "zbraň", tak vyskočil -velice inteligentní- a ríznil mě do patra! Takovej cenťák a tu za*sranou karikaturu meče bych mohla mít v krku! A kdyby byl ještě o něco větší, tak by mi ten krk propíchnul! Když se to tak vezme, tak jsem vlastně měla kliku! Ale nemlžu skoro polikat T-T! A včera jsem nemohla mluvit! Ale to je vždycky! KDyž se něco stane jemu, tak má maximálně bouli, ale já? Rozřízlí patro XD! Tomu se nedá jinak, než-li smát!
A další trauma, ale dnešního dne?
2- Mno, inteligentní Tess, šla na tělák ven, jen-že byl tu jeden mylý háček = všude byli samý kluci. Po tom co mi řekli, že my -holky- máme tělák v tělocvičně, jsem se rychle otočila aběžela ke dveří, ale byli už uavřený T-T! Naštěstí tam byl ještě jeden spolužák a ten idiot třídní a otevřeli mi je, ale u před šatnama jsou ještě jedny prosklený dveře, který byli, jak jinak, než zavřený. Vzala jsem telefon do ruky a zavolal Kačce, jo zvedla mi to, ale mi měli supla na TV a ona neměla klíče, tak jsem zase šupajdila za "Lebkounem", aby mi odemknul nebo půjčil klíče. A nejenom, že jsem se suprově strapnila před klukama, ale on, jako že tam nemůže a klíče mi nepučí?! Říkal ať tam zůstanu s nima! Děsně jsem se zakoktala -to bylo šokem-, ale jemu to bylo jedno! Já jsem strávila dnešní tělák s těma kryplama! Díky Jashine, vážně mooooooooc díky! Na štěstí jsem teda necvičila, ale mám doživotní trauma!

Gomen, že vás zas otravuju těma kecama, ale číst je nemusíte - jen se potřebuju vypovídat! Vždyť se taky ta rubrika jmenuje "moje kecy", dattebayo! Tak pp, vaše traumatizovaná Tess!


Nara Shikamaru - narozeniny

22. září 2009 v 0:00 | Tess |  *-Anime-Narozeniny-*
Vše nej ty IQ borče!

Ahojky lidi! Lowinkuju WÁÁÁÁÁÁS!!!!

21. září 2009 v 20:39 | Tess |  Oznámení
Já jen, abyste věděli, že žiju, ptž jsem pár dní nic nepřidala, za což se omlouvám - mám trochu fofr! Ale zetra mi snad zbyte víc času! Tak pp a dobrou noc!!!!

Girls Generation SNSD 소녀시대 1st SINGLE

17. září 2009 v 20:33 | Tess |  Widea a widejka
nwm, ale je možné, že už jsem sem to wideo dávala, i když myslím, že ne! Jen pro info: Je to jedna z mějch nejoblíbenějších japonskejch skupin a tenhle klip je úpa úžasnej!!!!