Červen 2009

Jiroubou-narozeniny

26. června 2009 v 0:00 | Tess |  *-Anime-Narozeniny-*
Souboj Tlusťochů´nebo jak se ten díl jmenoval, jak tam tenhle blbec bojoval s Choujim.... přejmenovala bych to na: Soubou v těšké váze XD!!!!

Ha Ha Ha

25. června 2009 v 20:43 | Tess |  Widea a widejka
Našla jsem úžasnou písničkou od japonský dívčí skupiny Girls Generation a tak vám to sem dám, jako poslední videjko před prázdninama:Já s těma prázdninama nadělám, co XD?

Prázniny....

25. června 2009 v 20:36 | Tess |  Oznámení
Bohužel vám musím oznámit, že o prázdninách tu nebudu. V červenci vůbec a v srpnu maximálně 4dny. Mám sice notebook, ale nebudu mít přístup na internet - nemám bohužel bezdrátové připojená T-T! Narozeniny sem sice přibydou automaticky, ale to bude vše, co tu příští dva měsíce bude.... nejspíš. Já nevím jak to bez vás a bez blogu a Naruta a internetu vůbec přežiju, tak dlouho! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁch jooooooo!!!!!!!!!!A navíc se celý dva měsíce až na týden na táboře a týdem s juuky-chan u ní na chatě budu děěěěěěěěěěěěsně nudit!


Dárek za výzo a já jsem v pr-

25. června 2009 v 13:33 | Tess |  Moje kecy - RTess
Do prdele! Já jsem kráva! A můj milovanej bratříček je ještě větší kretén! To byste nevěřili, co se nám pře cca 10 minutama povedlo! Dobře uvěříte, ale já tomu nevěřím! Co jsme provedli? Rozbili jsme sklo ve dveřích - v pokojíčku! Dokonalej dárek pro rodiče ke konci školního roku, že? Hm.... tak asi budu muset rozbít prasátko.... teda berušku - konkrétně protrhnout izolepu, kterou je moje pokladnička ve tvaru berušky zalepena. Ale proč tomu nemůžu uvěřit? Ptž do mě brácha jen trochu strčil a já MALOU (to není myšleno ironicky) ránou narazila do dveří! Najednou bum a začaly padat střepy! Ksáááááááá!!!!!! Do prdele! Moje úspory jsou ta tam! A bráchovi, taky, ale to mi celkem jedno. njn inteligence sourozenců Vorlíčkovejch přewkračuje meze!


XDDDDDDDDD

23. června 2009 v 15:58 | Tess |  Widea a widejka
Pro zvednutí nálady XD! Já chcípala XDDDDDDD!!!!!!!!!


Helping

23. června 2009 v 14:02 | Tess |  *-Blbosti, Funny-*
Tak tohle bylo u mého Sbé Kee-chan
A já musím jednoznačně přispět... tak kdo chcete, tak přispívejte! :)

Naruto je hladný avšak stratil peniaze. Preto sa vybral po blogoch "žobrať" o peniaze na ramen.
Tak mu pomôž a to tak že sa podpíšeš... Ramen totiž stojí 10 korún (Cz/Sk) a svojim podpisom mu prispeješ 1 korunu.
7.
8.
9.
10.

8.SB s Kee-chan

22. června 2009 v 18:14 | Tess
Arigatoooooooo Kee-chan!!!! Má kawaii bloček, tak se ta určo mrkněte! A Gomen, že to tak trvalo!

Jsem doma!!!!!!!!!

22. června 2009 v 13:37 | Tess |  Moje kecy - RTess
No konečně jsem doma! Jak já jsem se těšila na počítač XD! Já jsem normálně děsnej závislák XD! No a nejeli jsme na Moravu, jak jsem psala, ale na Šumavu - trošku jsem si to spletla mnooo.... No, tak mangu jsme nenapsali, ptž se nám do toho nějak nechtělo, ale malovali jsme obrázky ve stylu manga skoro celej pokoj. Podařilo se nám pobláznit dalšího člověka mangou - monžná dva, ale to ještě neni jistý -, ale naše knížky si četl celej pokoj XD! Nejvíc mě dostali dvě moje spolužačky, který naposled vyděli nějjakou knížku někdy ve třetí třídě. Ale jinakto byla jedna hrůza za druhou! Denní minimálně 10kilometrový tůry po Šumavě, kecy našeho třídního a hrozba 3 z chování, nic moc no.
Tu 3 vysvětlím: Učitelky si mysleli, že dvě (na pokoji nás bylo 9, ale měli jsme ho rozdělenej na 3 části) holky na dvojlůžáku kouřili, ale nebyla to pravda. Nic jme necejtili a jední z nich se dalo věřit a ta říkla, taky že nekouřila, tak nebudeme bonzovat toho kdo nic neudělal, jen že učitelky si mysleli, že je jenom kdryt´jeme, tak nám vyhržovali tou trojkou, ale nakonec z toho stejnak nic nebylo.
Ale nejlepší bylo, když jsme se byvili o duchách a pak jsem byli připosraný - bylo to někd kolum 10večer XD! Spalo nás 6 na 3 posletích přišouplejch k sobě XD! Nikdo se nevispal, ale byla to prdel XD!
No, tak já ukončuju moje kecy, kterejch sou za se tři pr- nó prostě hodně, ale o velkejch prázdninách tu taky přibydou asi jenom narozeniny T-T!
A abych nezapoměla poznamenat: Juuky-chan, moje milované SBénko a moje spolužačka si narazila nebo nalomla kost na noze, na horní části chodidla. Jak? Šla z odpadkama XD! njn na cestě zpátky skákala dolů po kamenejch schodech, zvrtla si levou nohu a pravou si jí ještě přišlápla XD! Trdlo naše, teď bude až do pátku doma chudák....
PS.: Jestli se mi to podaří, tak sem šoupni krásný obrázky krajiny, který jsem nafotila!


Sakon a Ukon-narozeniny

20. června 2009 v 0:00 | Tess |  *-Anime-Narozeniny-*
Bráchové.... Dvojčata?
Ale přát jim nebudu ani jednomu, ptž zranili Akamara!
Karin-narozeniny

20. června 2009 v 0:00 | Tess |  *-Anime-Narozeniny-*
Mrcha! A hudák Sasuke! Sice ho nemusím, ale teda mi ho je i líto XD!
červený nebo černý vlasy?