Listopad 2008

Petice proti týrání zvířat

28. listopadu 2008 v 21:59 | Tess

Na požádání jsem si sem přihodila petici proti týrání zvířátek. KDO MÁTE BLOG, DEJTE SI TAM TENTO ČLÁNEK A PODEPIŠTE SE POD NĚJ!!!!
Asi všichni milujeme pomazlit se s hebkou srstí našich mazlíčků.. Naše zvířátka měli štěstí.. Ale když zrovna hladíte vaše zvířátko, jiné umírá na pokusy.. Je to smutné a tak Vás vyzívám, abyste proti tomu se mnou bojovali.. Vím že nic proti tomu neuděláme, ale pomocte mi to aspoň rozšířit, aby si lidi uvědomili, že např. jejich zvířátko trpí, majitel ho mlátí, nedává mu nažrat... Pojďte aspoň tohle změnit!!! Dokážeme jim, že je to bolí a měli by si jich považovat!!!!! Smutně zdravím ty, kteří mají rádi zvířátka a v životě jim nebudou ubližovat!!!!


Podpisy: Ája

Simplekiss

Zvikacka Aneta

Super Girl

VeKíSeK

Verča

Betty

guga2

Temari-Story

Kazuka Inuzuka

Tess


Slzy na duši-2

26. listopadu 2008 v 20:57 | Tess |  From me

Takže jsem zvládla druhý díl povídky napsat o něco dříve, než jsem myslela, ale snad jste spíř rádi! Ale nejdřív se chci moooooooooc omluvit Kazuce, která mi před nějakou dobou nabídla SB a já jsem ho s radostí přijala, ale ještě jsem nebyla schopná jí říct co bych chtěla na diplom, tak se ti mooooooooooc mlouvám!!!! Takže jestli ho nemáš ještě udělanej, tak kdyby tě to neotravovalo motiv Hinata, mám moc ráde, ale jestli je už hotovej, tak ho nech a za druhé se chci omluvit, že jsem ti ještě ten diplomek neudělala, ale vůbec mi nejde na obrázek psát! Ani jak jsi mi radila ani nijak jinak, takže kdyby měl někdo nějakou užitečnou radu, tak mu budu mooooc vděčná. A ještě k povídce: Ten název mě nevím jak napad, jsou to první dvě slova v tomhle dílu, takže myslím, že tomu budu dávat název (když nějakej normální přímo k tomu dílu nevimyslím), podle nějakech slov z prvná věty nebo celího článku. Tak tady je teda KONEČNĚ ta povídka:


Doctor Naruto

26. listopadu 2008 v 20:05 | Tess |  Widea a widejka

Takže jsem se naučila dávat videjka a na zkoušku jsem se m dala tohle. Je to jen taková blbost, ale mě a bráchovi se to vcelku líbí... spíš s toho máme pokaždý děsnej výtlem a ten refrém jsme spívali spolu celý prázdniny xD. No jo no, tady se pozná po kom jsme - PO TÁTOVI xD!!!! Ale vážně, je to děsná blbost!Cosplay

23. listopadu 2008 v 19:53 | Tess |  *-Obrázky-*

Tak tady jsou ty slíbený obrázky! Jen doufám, že vám nevadí, že jsou to cosplaye.
Moc se vám omlouvám

20. listopadu 2008 v 19:47 | Tess |  Oznámení

Ahoj lidičky. Vhtěla jsem se Vám moc omluvit, že jsem ještě nepřidala druhou kapitolu povídky, ale neměla jsem na to moc času a chvíli jsem byla bez přístupu na internet. Navíc je teď čtvrtletí a nám se vrátil jeden učitel asi po měsíci (byl na nějaký operaci či co- ale možná se válel někde u pláže a lenošil a my makali ve škole, ale co já vím!) a dává nám pěkně zabrat. Slibuju, že se o víkendu pokusím vložit nějaké obrázky a do příštího týdne snad konečně dopíšu tu druhou kapitolu. Tak se Vám ještě jednou moooooooooc omlouvám a děkuji za pochopení -a jestli chcete, tak mi to jedte sežrat do komentářů, já to snesu, alespoň uvolníte nervům! Tak papa!!!!

A tady máte koníka na omluvu:Omiko

3. listopadu 2008 v 19:09 | Tess |  From me

Takm jsem teda našla přibližnej obrázek Omiko z mojí povídky, která je děsně dlouhá a asi se vám nebude chtít jí číst a stejnak se vám asi nelíbí... No a tydy je ten obrázek, jen si odmislete barvy vlasů a i do povídky dám pár změn v jejím vzhledu (a příště si raději najdu obrázek a až pak povídku). Jo a když se zadíváte na tepláky, tak jsem je tam přikreslovala pomocí Malování v počítači, abyste se nedivili -a nebylo to nic jednoduchýho... No tak tydy jí máte:


Slzy na duši-1

2. listopadu 2008 v 20:20 | Tess |  From me

Tak jsem to nakonec zvládla a ještě dneska jsem dopsala první díl povídky. Má pět stránek -trochu moc-, tak vás to snad neunudí. Jestli tam najdete nějakou chybu, tak se moc omlouvám. Budu šťastná za každej komentík, i když mi sem zabloudilo jen pár lidí, ale ten kdo si to přečte, tak arigato! A napiš mi pls nějakem komentík! Ale obrázek jsem nestihla vložit, tak se omlouvám, ale sehnala jsem obrázek Omiko -spíš vytvořila a je to děs...-, ale nejde mi sem vložit, tak kdyby mi někdo pomohl, tak budu moc ráda. A kdy bude další díl? 1-až mi sem přibyde, alespoň jeden komentík, 2-až ho napíšu, ale to nevím kdy bude! Tak si to užijte a snad se vám to bude líbit!!!!


Moc velký obrázek...

2. listopadu 2008 v 18:05 | Tess |  Pomooooc!!!!

Lidičky zlatý! Mám jeden obrázek z mojí fotky a moc bych ho chtěla dát na blog, ale když ho ukládám ukazuje mi to, že je ten obrázek moc velký. Nejdou ty obrýzky nějak zmenšit a nebo udělat něco aby mi šli dát na bloga? Já vím jsem hrozná a možná to nejde nebo je to děsně primitivní věc, ale doufala jsem, že ti kteří to s blogy umí -jestli to teda vůbec jde- by mi mohli pomoc, prosíííím! Kdy byl někdo, tak zlatej a pomohl by mi, tak mi napište do komentářů nebo na E-mail: ahojtadytess@centrum.czJo a moc se omlouvám, že jsem nestihla tu povídku. Nevím kdy bude, tenhle tejdem nebudu mít moc času.


Sakura Haruno

2. listopadu 2008 v 17:35 | Tess

Sakura Haruno

Možná bych o ní měla něco málo napsat... Skaura patří k týmu 7, který vede Kakashi Hatake. V tomto týmu je i hlavní postava celé anime Naruto Uzumaky a také Sakuřina láska Susuke Uchiha. Na její cestě ninji se z křehké dívky stává silná bojovnici. Musí překonat i spoustu psichických problémů, které jí připraví Sasuke, ale díky Narutovi opoře, kterého dříve nemohla vystát překoná spoustu překážek.

Snad jsem vás tím moc neunudila a tydy jsou nějaké obrázky: